ÖVRIGT / Smycken / Örhängen 8616761
nr 861 6761
Örhängen
1 par, silver, 1940-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2013
kl 19:34:30
150 kr
200 kr
250 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver